Anasayfa İletişim Ödeme Seçenekleri Seri ilanlar Emlak ilanları Oto ilanları Eleman - İş ilanları Çeşitli ilanlar Kayıp ilanı Sosyal ilanlar Vefat ilanı Ölüm ilanı Anma ilanı Taziye ilanı Teşekkür ilanı Kutlama ilanı Doğum ilanı Ticari ilanlar Hürriyet Reklam Firma ve Ürün Tanıtımı Bayilik ilanları Siyasi Parti ilanları İnsan Kaynakları ilanları Hürriyet İk Eki İk İlanı Vermek

Hürriyet İş İlanları

     Seri ilanlar sayfalarında yayınlanan iş ilanları bölümüne ilan vermek için günün 24 saati ilan servisimizi arayarak ilan verme şansına sahipsiniz. Vereceğiniz ilanlar saat 17 ye kadar ertesi gün için yayınlanmakta Türkiye, Ege baskıları ise daha erken baskıya girmektedir. İlanlarınızı Türkiye geneli verebilir yada Ankara, İstanbul, Hürriyet Ege, Hürriyet Akdeniz, Hürriyet Çukurova eklerinde de yayınlatarak aradığınız niteliklerdeki personeli kolayca bulabilirsiniz. İş ilanları hürriyet gazetesinde oldukça sık takip edilmekte, ve iş ilanları babında Türkiye'nin kariyer gazetesi haline gelmiştir. 

      Seri ilanlar kelime sayısına göre fiyatlandırılmaktadır. Bu yüzden kelime sayısını daha az kullanarak fiyatlarınızı ekonomik hale getirebilirsiniz. İlanlarınızın ödemelerini dilerseniz kredi kartınız ile dilersenizde havale yada eft ile yapma şansına sahipsiniz.

     Ayrıca ilanlarınızı seri ilan sayfaları dışında hürriyet gazetesinin pazarları yayınlanan insan kaynakları ekinede ilan olarak verebilirsiniz. Hürriyet insan kaynakları ekine ilan vermek için tıklayınız. Bu ilanlar çerçevi olarak yayınlanmakta ve ilanın gazetede yayınlanacak boyutuna göre fiyatlandırılmaktadır.


 
Sitemap - Xhtml - Hürriyet Seri İlan - Rss
Tasarım: Murat HALAÇOĞLU © Hürriyet Gazete İlan ve Reklam Servisi
Erka Seri İlan Reklam Hizmetleri Ltd. Şti.