Anasayfa İletişim Ödeme Seçenekleri Seri ilanlar Emlak ilanları Oto ilanları Eleman - İş ilanları Çeşitli ilanlar Kayıp ilanı Sosyal ilanlar Vefat ilanı Ölüm ilanı Anma ilanı Taziye ilanı Teşekkür ilanı Kutlama ilanı Doğum ilanı Ticari ilanlar Hürriyet Reklam Firma ve Ürün Tanıtımı Bayilik ilanları Siyasi Parti ilanları İnsan Kaynakları ilanları Hürriyet İk Eki İk İlanı Vermek

 Hürriyet Reklam


     Reklam Hürriyete verilir sloganı ile yola çıkan ilan servisimiz hürriyet gazetesine vereceğiniz reklamların daima amacına ulaşabileceğine ve diğer gazetelere oranla daha elit gazete okurlarına hitap edeceğine inanmaktadır. Bu yüzden reklamlarınız için hürriyet gazetesini ilan servisimizce tavsiye etmekteyiz. 

     İlan servisimiz hürriyet gazetesinin tüm ilanlarını almaya tam yetkili ve resmi ilan servisidir. İlanlarınız için grafik departmanımız dikat çekici reklamlar tasarlamaktadır. İsterseniz kendi firmanızın yapmış olduğu tasarımlarıda kullanabilmektesiniz.Hürriyet Gazetesinde Kendi Tasarımınızın Kabul Edilmesi İçin Gereken Teknik Şartlar :
  1. Reklamlarınız firmamızdan aldığınız ölçülerle birebir örtüşmelidir.
  2. Reklamınız 300 dpi çözünürlükte olmalıdır
  3. Hazırlayacağınız tasarım renkli ise CMYK renksiz ise GRAYSCALE modunu seçmelisiniz
  4. Tasarımınızı kaydederken mutlaka katmanlarını birleştirip TIFF yada PDF olarak kaydetmelisiniz.
  5. ilan@ilanvermek.com adlı mail adresimize mail atmalısınız.


 
Sitemap - Xhtml - Hürriyet Seri İlan - Rss
Tasarım: Murat HALAÇOĞLU © Hürriyet Gazete İlan ve Reklam Servisi
Erka Seri İlan Reklam Hizmetleri Ltd. Şti.